• fikirtepeonline@gmail.com

HABER DETAYI

24 Mayıs 2017 08:02

Fikirtepe’ye Polis Operasyonu! 25 kişi gözaltında

Fikirtepe’ye Polis Operasyonu! 25 kişi gözaltında

Fikirtepe’de yıldırım operasyonu! 25 kişi gözaltında
Kadıköy’ün Fikirtepe Mahallesi’nde 97 metruk binanın bulunduğu bölgede uyuşturucu operasyonu düzenleyen İstanbul Narkotik Şube Müdürlüğü ve Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 25 kişiyi gözaltına aldı. Operasyonda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi.
Emniyet güçleri, fikirtepe mahallesinde ‘torbacı’ olarak tabir edilen, uyuşturucu hap ve bonzai gibi maddeleri sattığı tespit edilen kişilere ve bu kişilerin mesken tuuttuğu noktalara 400 polisle yıldırım operasyonu düzenledi.

TÜM GİRİŞ ÇIKIŞLAR KONTROL ALTINA ALINDI

Kentsel dönüşüm kapsamında oldüğündan birçok binanın boşaltıldığı bölgede polis, 35 ayrı yerde kontrol noktası oluşturarak mahallenin tüm giriş-çıkışlarını kontrol altına aldı.

25 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Özel eğitimli köpeklerin de yer aldığı operasyonda emniyet güçlerine helikopter desteği sağlandı. Operasyon sonucunda çeşitli suçlardan aranan 8 kişinin de aralarında bulunduğu 25 kişi gözaltına alındı. Polisin gözaltına aldığı şahıslardan 12’sinin yabancı uyruklu olduğu bildirildi.

METRUK BİNALAR DİDİK DİDİK ARANDI

İstanbul Narkotik Şube Müdürlüğü ve Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin ortak operasyonu kapsamında bölgede bulunan çok sayıdaki metruk binada arama yapıldı. Her taşın altına bakan emniyet güçleri operasyonu titizlikle yürüttü. Polis, operasyonda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirdi.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

  • Hasan Bey 24 Mayıs 2017 08:08 CEVAPLA

    İnşaat firmaları fikirtepeyi sorumsuzca boşalttı , yeni binalarıda yapmakta çok geciktiler,bu olayların sorumlusu kim ?

  • Recai Usta 24 Mayıs 2017 08:57 CEVAPLA

    Yazıklar olsun,Fikirtepe delikanlı insanların yeriydi,bu hale geldi